Facebook Instagram
Charita Moravská Třebová

Sociální pracovník

Moravská Třebová, obce regionu Moravskotřebovsko a Jevíčsko Plný úvazek Dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Kateřina Vašková

finanční manažerka a zástupkyně ředitelky
Tel.: 734 797 498 E-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

CHCETE POMÁHAT LIDEM S DUŠEVNÍM ONEMOCNĚNÍM?

Máme volné místo sociálního pracovníka.

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ nejlépe v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. VŠ v oboru psychologie, speciální pedagogika či jiného humanitního oboru
  • trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B podmínkou - aktivní řidič
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii, ochotu vzdělávat se, odolnost vůči stresu
  • aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce, pozitivní přístup k lidem
  • dobrá znalost práce na PC
  • otevřenost a ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami

Co nabízíme?

  • zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení
  • možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky
  • podpora externího supervizora a metodických konzultantů
  • možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost
  • 6 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, další firemní benefity

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce?

  • vykonávání sociální práce dle Zákona 108/2006 O soc. službách
  • podpora a pomoc lidem s duševním onemocněním
  • poskytování sociálního poradenství, sociální šetření, zjišťování a řešení nepříznivé životní situace klientů
  • doprovázení nebo pomoc s vyřizováním osobních záležitostí a při uplatňování práv klientů
  • přímá práce s lidmi s duševním onemocněním formou ambulantní i terénní sociální práce
  • spolupráce s externími odborníky, institucemi, opatrovníky, rodinnými příslušníky, lékaři, psychiatrickými ambulancemi
  • vytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality soc. služeb

Místo výkonu práce: Moravská Třebová, obce regionu Moravskotřebovsko-Jevíčsko, území Svitav a spádových obcí

Předpokládaný nástup: dle dohody

Výše úvazku: plný - 40 hod. týdně

Nástupní mzda: 28 000 Kč

Náležitosti přihlášky k výběrovému pohovoru:  ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:

Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

Přihlášky zasílejte do 13. 11. 2022 na adresu:  Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová  - obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK“, nebo scan na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz.

Vybraní zájemci budou pozvání k přijímacímu pohovoru.

Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.