Fandíte nám? Podpořte nás na GIVT.cz!

... a to zdarma, bez navýšení ceny nákupu

Nakupujete rádi na internetu?

Víte, že takovým nakupováním můžete podpořit naši organizaci, a to bez navýšení ceny zboží?

Díky portálu můžete podpořit činnost Charity Moravská Třebová svými nákupy na internetu. Pokud nakupujete on-line, můžete nás podpořit samotným nákupem u svého oblíbeného e-shopu. Mezi registrovanými obchody je již řada známých e-shopů a slevových portálů.

Z každé zaplacené objednávky budou odeslána procenta prostřednictvím givt.cz na činnost Charity Moravská Třebová, a to zdarma, bez navýšení ceny nákupu!

Je to jednoduché:

  • Zaregistrujte se zdarma na stránkách givt.cz a před nákupem stránky otevřete a vyberte si obchod, kde zamýšlíte nakupovat.
  • V kolonce "přispívám na" označte Charita Moravská Třebová. Takto zahájíte nákup na stránkách vybraného e-shopu, kde nakoupíte tak, jak jste zvyklí, a za běžné ceny.
  • O nic víc se už nemusíte starat. Částku určenou našemu profilu už pošle sám e-shop. U jednotlivých e-shopu můžete vidět počet procent, které nám budou ze sumy Vašeho nákupu odeslány.
  • Jedinou podmínkou je, abyste nákup zahájili na givt.cz. To lze jednoduše vyřešit pomoci givt aplikace, díky které nikdy nezapomenete nakoupit přes givt.cz.

SHLÉDNĚTE KRÁTKÉ VIDEO, KDE ZJÍSTÍTE JAK NA TO.

https://www.youtube.com/watch?v=ywQj863QJ3s