Facebook Instagram
Charita Moravská Třebová

Prodavačka - Bistro u Anděla

Moravská Třebová Částečný úvazek dle dohody výběrové řízení

CHARITNÍ SOCIÁLNÍ PODNIK SPERAMUS s. r. o. HLEDÁ
PRODAVAČKU - BISTRO U ANDĚLA

Co požadujeme?

  • střední vzdělání s maturitou nebo s vyúčním listem v oboru
  • pracovitost, zručnost, férové jednání, loajalita
  • schopnost pracovat v potravinářském provozu
  • potravinářský průkaz
  • trestní bezúhonnost

Co nabízíme?

  • práci vhodnou pro osoby se zdravotním znevýhodněním
  • možnost seberealizace
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • podporu týmu a vedení organizace, zaškolení
  • práci na zkrácený úvazek

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce?

  • prodej potravinových výrobků, nápojů a občerstvení (v bistru)

Místo výkonu práce: Moravská Třebová
Nástup: dle dohody
Počet hodin týdně: minimálně 20 hodin
Mzda: od 9.850 Kč/měsíc

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: strukturovaný životopis.

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě soc. podnik Speramus s. r. o. seznámil se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

Přihlášky zasílejte do 22. 3. 2023 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01, Moravská Třebová - obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SPERAMUS“, nebo scanem na e-mail: barbora.matouskova@mtrebova.charita.cz.

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Speramus s. r. o. si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Výběrové řízení - prodavačka - Bistro u Anděla