Facebook Instagram
Charita Moravská Třebová

Pečovatelka/Pečovatel do terénu – Dohoda o provedení práce (brigáda, nástup ihned)

Moravská Třebová a obce regionu Moravskotřebovsko a Jevíčsko Částečný úvazek výběrové řízení

Charita Moravská Třebová nabízí volné pracovní místo

PEČOVATELKA/PEČOVATEL DO TERÉNU – Dohoda o provedení práce (brigáda)

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost - splnění kvalifikačních požadavků na pozici pracovníka v sociálních službách
    dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách – kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách
  • zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, časová flexibilita /střídání služeb o víkendech a svátcích/
  • aktivní řízení motorového vozidla /platný řidičský průkaz sk. B/
  • pozitivní vztah k seniorům a lidem se znevýhodněním, schopnost empatie a vlídného přijetí
  • samostatnost, spolehlivost, zvládání stresu, příjemné vystupování
  • schopnost týmové spolupráce, dobré komunikační dovednosti, férovost
  • základní dovednost práce s počítačem (uživatelsky Word, Outlook, internet)
  • Ochotu pracovat v církevní organizaci a respekt k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu

Výhodou:

  • zkušenost v práci s lidmi (zejména s lidmi s demencí, seniory /vzdělání v tomto směru)
  • praxe v sociálních službách (v terénní, případně v jiné službě)

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu, zaškolení, spolupráce s odborníky
  • možnost seberealizace, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti

Základní popis pracovní pozice:

  • vykonávání přímé práce s klienty v jejich domácím prostředí – terénní práce /pomoc s hygienou, se zajištěním a přípravou stravy, úklidy, nákupy, doprovody k lékařům aj./
  • provádění záznamů o denních činnostech, práce s informačním systémem, internetem

Místo výkonu práce: Moravská Třebová a obce regionu Moravskotřebovsko a Jevíčsko

Předpokládaný nástup: IHNED

Výše úvazku: Dohoda o provedení práce (max. 300 hodin), mzda: 120 Kč/hod.

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: motivační dopis, strukturovaný životopis

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro inzerovanou pracovní nabídku dávám,

ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování a uchovávání.

Přihlášky zasílejte na e-mail: martina.jinkova@mtrebova.charita.cz.

Vybraní zájemci budou pozvání k přijímacímu pohovoru.

Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.