Charita Moravská Třebová

Účetní neziskové organizace

Moravská Třebová Plný úvazek 1. 6. 2021, příp. dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Kateřina Vašková

finanční manažer
Tel.: 734 797 498 E-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

CHARITA MORAVSKÁ TŘEBOVÁ NABÍZÍ VOLNÉ MÍSTO ÚČETNÍ NEZISKOVÉ ORGANIZACE

 Co požadujeme:

  • vzdělání VŠ, VOŠ nebo SŠ v oborech zaměřených na ekonomiku. Praxe v NNO výhodou.
  • orientaci ve fungování NNO, v dotačních programech, zkušenost s vyúčtováním evropských projektů výhodou
  • schopnost zpracovat daňové přiznání
  • dovednost tvořit účetní směrnice, statistiky, výkazy, znalost práce na PC a s internetem
  • samostatnost, odpovědnost, rozhodnost, pečlivost, důslednost, spolehlivost, férovost
  • aktivní přístup k práci, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, loajalitu
  • trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu pracovat v církevní organizaci a respekt k jejímu poslání, hodnotám a Kodexu

 Co nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení
  • možnost dalšího odborného růstu a profesního rozvoje
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu a zaškolení
  • velkou míru samostatnosti a odpovědnosti
  • možnost seberealizace a podíl na rozvoji organizace
  • benefity organizace - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba aj.

  Jaká bude hlavní náplň Vaší práce:

  • komplexní vedení a zodpovědnost za účetnictví NNO
  • zpracovávání monitorovacích zpráv a vyúčtování dotací, grantů a evropských projektů
  • příprava podkladů pro tvorbu rozpočtů a pro žádosti o dotace
  • zpracovávání statistik, výkazů, příprava podkladů pro audity a kontrolními orgány
  • zpracovávání účetních směrnic, metodik, evidencí, statistik, smluv
  • zpracovávání dat pro finančního manažera a donátory pro sledování cash – flow
  • fakturace, komunikace s úřady, dodavateli, institucemi

Místo výkonu práce: Moravská Třebová

Předpokládaný nástup: 1. 6. 2021, nebo dle dohody

Výše úvazku: plný – 40 hod. týdně

Základní mzda: 28 000 Kč

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

Přihlášky zasílejte do 19. 5. 2021 na adresu:  Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová  - obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ ÚČETNÍ“, nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.