Tříkrálová sbírka 2023

Vážení dárci,
i letos k Vám přicházejí Tři králové. Jako vždy přinášejí radost a boží požehnání. Proto se začátkem ledna 2023 startuje již 23. ročník Tříkrálové sbírky Charity ČR, která ve fyzické podobě potrvá do 15. ledna. Charita Moravská Třebová k Vám přinese koledu a požehnání hlavně v sobotu 7. 1. 2023.
Děkujeme za dar pro lidi v nouzi!

Koledování v obcích regionu Moravskotřebovsko, Jevíčsko a Velké Opatovice bude probíhat od 1. do 15. ledna 2023. Hlavním koledovacím dnem bude v Moravské Třebové a okolí sobota 7. ledna 2023. Po stejnou dobu (1. – 15. 1. 2023) bude možné přispět v rámci Tříkrálové sbírky také do pokladniček, které budou rozmístěny v kostelích. Na ostatních místech budou kasičky rozmístěny v případě, že nebude možné fyzicky vyjít s koledou do ulic, případně pokud bude ze strany veřejnosti o kasičky na veřejně dostupných místech projeven zájem. Seznam míst bude zveřejněn na našich webových stránkách a FB a bude průběžně aktualizován.

I v letošním roce bude fungovat varianta bezhotovostního příspěvku. Touto formou mohou dárci do sbírky přispět, a to buď přes platební bránu na webu Tříkrálové sbírky (https://www.trikralovasbirka.cz/, po zadání PSČ 571 01 přispíváte přímo Charitě Moravská Třebová) nebo platbou přímo na účet 66008822/0800 s využitím variabilního symbolu 777970055 pro moravskotřebovskou Charitu. Tato možnost bude až do konce ledna 2023.

Charitě Moravská Třebová lze v Tříkrálové sbírce přispět také prostřednictvím QR kódu. QR kód načtěte přímo zde Vaším chytrým telefonem. Platba je pro Charitu Moravská Třebová, variabilní symbol je 777970055.
Za vaše dary a jakoukoli pomoc a podporu při organizaci sbírky upřímně děkujeme!
 


Dění kolem Tříkrálové sbírky budeme bedlivě sledovat a o všem důležitém vás zde informovat. Aktuální informace ohledně sbírky můžete sledovat také na oficiálním webu Tříkrálové sbírky www.trikralovasbirka.cz/o-sbirce/aktualni-situace/.

Situaci budeme průběžně vyhodnocovat a řídit se pokyny Charity ČR a Arcidiecézní charity Olomouc.
Kontakt: Iva Kopřivová, tel.: 731 608 323, e-mail: iva.koprivova@mtrebova.charita.cz

Za vaše dary a jakoukoli pomoc a podporu při organizaci sbírky upřímně děkujeme!

Jak můžete přispět?

Koledníkům do kasičky

Příspěvek můžete darovat do zapečetěné kasičky koledníkům, které můžete 1. - 15. ledna potkat v ulicích měst a vesnic, anebo třeba zazvoní s koledou přímo u vašich dveří. 

 

Statické kasičky

Tříkrálovou sbírku můžete podpořit také darem do statické kasičky. Zapečetěné kasičky s logem Charity Česká republika nalezente v obchodech, na úřadech, v kostelech a dalších veřejných místech po celé republice. 

 

Online koleda 

Na webu Tříkrálové sbírky najdete online kasičku, do které je možné vhodit váš příspěvek. Po zadání města, obce nebo PSČ si můžete vybrat koledující organizaci. Po zadání PSČ 571 01 přispíváte přímo Charitě Moravská Třebová.

PŘEJÍT NA ONLINE KOLEDU

Bankovním převodem

na Tříkrálový sbírkový účet

 66008822/0800

pro Charitu Moravská Třebová uvádějte, prosím, variabilní symbol 777970055 

Převodem pomocí QR kódu

QR_CHMT

Dárcovská SMS

Pošlete jednorázovou nebo trvalou DMS ve tvaru:

DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30
DMS KOLEDA 60 nebo DMS TRV KOLEDA 60
DMS KOLEDA 90 nebo DMS TRV KOLEDA 90

Na číslo: 87 777
Cena jedné DMS je 30, 60 nebo 90 Kč.
více na  www.darcovskasms.cz. 

Pokud chcete dát tříkrálový příspěvek přímo Charitě Moravská Třebová, zvolte, prosím, jiný způsob platby. Děkujeme.

Jak na platbu pomocí QR kódu:

  1. Ověřte, zda máte ve svém chytrém telefonu nainstalovánu aplikaci mobilního bankovnictví.
  2. Přihlaste se v telefonu do aplikace mobilního bankovnictví.
  3. Zvolte způsob úhrady QR kódem.
  4. Namiřte fotoaparát telefonu na kód a sejměte QR kód.
  5. Automaticky se vám otevře předvyplněný příkaz, zadejte částku, kterou chcete přispět a platbu potvrďte.