Facebook Instagram
Charita Moravská Třebová

Pracovník v sociálních službách - Potravinová dílna

Moravská Třebová Plný úvazek červen, nebo dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Kateřina Vašková

finanční manažerka a zástupkyně ředitelky
Tel.: 734 797 498 E-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

RÁDI BYSTE PRACOVALI NA POZICI PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH?
HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI
DO POTRAVINOVÉ SOCIÁLNĚ TERAPEUTICKÉ DÍLNY

Co požadujeme?

  • SŠ, kurz pro pracovníky v sociálních službách a zkušenosti v sociální oblasti výhodou
  • dovednosti a záliba v pečení, zdobení cukroví, zpracování ovoce, vaření (činnosti v kuchyni)
  • tvořivost, zručnost, pozitivní přístup k lidem i k práci, empatie
  • schopnost organizovat práci, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, týmová spolupráce
  • schopnost jednat a vést činnosti s lidmi se zdravotním znevýhodněním
  • příjemná komunikace a vystupování, spolehlivost, férové jednání, loajalita
  • dovednost pracovat s PC, internetem, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B
  • motivace k práci v církevní organizaci, respekt a soulad s posláním a hodnotami Charity

Co nabízíme?

  • smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení
  • možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání
  • práci v příjemném prostředí, týmovou spolupráci, zaškolení
  • podporu externího supervizora
  • možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost
  • 6 týdnů dovolené, další firemní benefity

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce?

  • přímá práce s klienty s lehkým mentálním postižením nebo chronickým duševním onemocněním, podpora v jejich osobním rozvoji
  • podpora klientů v nácviku pracovních dovedností – pracovní činnosti v potravinářské dílně
  • dle potřeby zástup v dalších terapeutických dílnách, činnosti na terapeutické zahradě
  • administrativní činnost – práce s PC
  • úzká spolupráce s vedoucí služby, sociálním pracovníkem a kolegy – týmová i individuální práce

Místo výkonu práce: Moravská Třebová
Předpokládaný nástup: červen, nebo dle dohody
Výše úvazku: plný 1,0 úvazku (40 hod. týdně)
Nástupní měsíční mzda: 25 500 Kč
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:
Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

Přihlášky zasílejte do 20. 5. 2024 na adresu:  Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová – obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ PSS STD“, nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Inzerát - volné místo PSS STD potrav. 052024.pdf