Facebook Instagram
Charita Moravská Třebová

Sociální pracovník do sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Moravská třebová a obce regionu Plný úvazek květen 2024 nebo dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Kateřina Vašková

finanční manažerka a zástupkyně ředitelky
Tel.: 734 797 498 E-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

CHARITA MORAVSKÁ TŘEBOVÁ NABÍZÍ PRACOVNÍ MÍSTO
SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA DO SOCIÁLNĚ AKTIVIZAČNÍCH SLUŽEB
PRO RODINY S DĚTMI

Co požadujeme?

  • VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110
    zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, spec. pedagogiky, práva.
  • trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B /aktivní řidič/, dobrá znalost práce na PC
  • znalost zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, orientace v dalších právních předpisech
  • spolehlivost, flexibilitu, emoční stabilitu, loajalitu, férové jednání
  • velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost empatie, zodpovědnost
  • osobní zakotvení v morálních hodnotách, motivaci pracovat v církevní organizaci, respekt k jejímu poslání, křesťanským hodnotám a Kodexu

Co nabízíme?

  • práci, která má smysl, je přínosná pro jednotlivce i společnost
  • příjemný kolektiv, podporu, interní supervize, zaškolení
  • možnost seberealizace, dalšího odborného růstu a profesního rozvoje
  • zapojení do rozvoje služeb Charity, kvalitní pracovní vybavení, pružná pracovní doba
  • zázemí stabilní neziskové organizace, práci postavenou na křesťanských hodnotách
  • 5 týdnů dovolené, další benefity

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce?

  • poskytování terénních a ambulantních služeb pro rodiny s dětmi dle § 65 zákona č. 108/20066 Sb. o soc. službách, zpracovávání dokumentace. Převažuje terénní práce – vykonávání přímé práce v sociálně znevýhodněných rodinách.
  • poskytování soc. poradenství, posouzení a řešení nepříznivé životní situace klientů
  • spolupráce s odborníky a organizacemi v regionu, s OSPOD, se školami, lékaři aj.
  • administrativní činnost, zpracovávání vnitřní dokumentace, metodik

Místo výkonu práce: Moravská Třebová a obce regionu Moravskotřebovsko Jevíčsko
Předpokládaný nástup: květen 2024 nebo dle domluvy
Výše úvazku: 1,0   (40 hod. týdně)
Základní mzda: 31.500 Kč

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se
zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

Přihlášky zasílejte do 30. 4. 2024 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská
Třebová – obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SP/SAS“, nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

VŘ SP SAS 042024.pdf