Facebook Instagram
Charita Moravská Třebová

Sociální pracovník SAS Šance pro rodinu

Moravská Třebová a obce regionu Moravskotřebovsko Jevíčsko Plný úvazek Únor 2022 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Kateřina Vašková

finanční manažerka a zástupkyně ředitelky
Tel.: 734 797 498 E-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

Charita Moravská Třebová nabízí volné místo

SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, speciální pedagogiky, práva
  • trestní bezúhonost, řidičský průkaz skupiny B podmínkou - aktivní řidič
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii, ochotu vzdělávat se, odolnost vůči stresu
  • aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce
  • dobrá znalost PC
  • otevřenost a ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami

Co nabízíme?

  • zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení
  • možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky
  • podpora externího supervizora a metodických konzultantů
  • možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu a další firemní benefity

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce?

  • vykonávání sociální práce dle Zákona 108/2006 O soc. službách
  • poskytování terénních a ambulantních služeb pro rodiny s dětmi dle § 65 zákona č. 108/20066 Sb. o soc. službách, zpracovávání dokumentace a vnitřních metodik
  • vykonávání přímé práce v soc. znevýhodněných rodinách, převažuje terénní práce
  • spolupráce s odborníky a organizacemi v regionu, s OSPOD, se školami
  • vytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality soc. služeb

Místo výkonu práce:  Moravská Třebová a obce regionu Moravskotřebovsko a Jevíčsko

Předpokládaný nástup: únor 2022, příp. dle dohody

Výše nabízeného úvazku: plný - 40 hodin týdně

Výše základní nástupní mzdy: 28 000 Kč

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

Přihlášky zasílejte do 5. 1. 2023 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01, Moravská Třebová - obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SAS“, nebo scan na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz.

Vybraní zájemci budou pozvání k přijímacímu pohovoru.

Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.