Facebook Instagram
Charita Moravská Třebová

Sociální pracovník v Občanské poradně

Moravská Třebová, příp. Jevíčko Plný úvazek 1. 7. 2020 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Kateřina Vašková

finanční manažerka a zástupkyně ředitelky
Tel.: 734 797 498 E-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

Charita Moravská Třebová rozšiřuje tým a hledá:

SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA DO OBČANSKÉ PORADNY

Co požadujeme?

  • VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.), popř. v oboru psychologie, práva, apod.
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii, ochotu vzdělávat se
  • aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce
  • dobrá znalost práce s PC
  • otevřenost a ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotami

Co nabízíme?

  • zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavení
  • možnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávání
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníky
  • podporu externího supervizora a metodických konzultantů
  • možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, další firemní benefity

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce v Občanské poradně?

  • pomoc lidem v tíživé životní situaci poradenskou činností formou ambulantní i terénní soc. práce v různých oblastech (dluhy, sociální dávky, bydlení, rodinné právo,…)
  • přímý kontakt s klienty, vedení a zpracování dokumentace
  • spolupráce s externími odborníky a institucemi
  • vytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality soc. služeb

Místo výkonu práce: Moravská Třebová, příp. Jevíčko

Předpokládaný nástup: 1. 7. 2020

Výše nabízeného úvazku: plný – 40 hod. týdně

Výše základní nástupní mzdy: 28 000 Kč

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis

Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:

Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

Přihlášky zasílejte do 31. 5. 2020 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ OP“, nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.