Facebook Instagram
Charita Moravská Třebová

Vedoucí služeb Denní stacionář a Sociálně terapeutická dílna

Moravská Třebová Plný úvazek květen 2024 nebo dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Kateřina Vašková

finanční manažerka a zástupkyně ředitelky
Tel.: 734 797 498 E-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ CHARITNÍHO TÝMU
A POMÁHAT LIDEM SE ZDRAVOTNÍM ZNEVÝHODNĚNÍM?

HLEDÁME VEDOUCÍ/VEDOUCÍHO SLUŽEB

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ, VOŠ, případně SŠ – obor soc. práce, sociální nebo speciální pedagogika, právo – výhodou, praxe v soc. službách výhodou
  • pozitivní vztah k lidem s mentálním a zdravotním postižením a s duševním onemocněním
  • znalost zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, orientace v dalších právních předpisech
  • schopnost vést a řídit tým, velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, flexibilitu
  • příjemné vystupování, loajalitu, férovost, empatii
  • dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B /aktivní řidič/, trestní bezúhonnost
  • osobní zakotvení v morálních hodnotách, motivaci pracovat v církevní organizaci, respekt k jejímu poslání, křesťanským hodnotám a Kodexu

Co nabízíme:

  • práci, která má smysl a je přínosná pro jednotlivce i společnost
  • práci v příjemném kolektivu, podporu, interní supervize, zaškolení
  • možnost seberealizace, dalšího odborného růstu a profesního rozvoje
  • zapojení do rozvoje služeb Charity
  • kvalitní pracovní vybavení, pružná pracovní doba
  • zázemí stabilní neziskové organizace, práci postavenou na křesťanských hodnotách
  • 5 týdnů dovolené, další benefity

Jaká bude hlavní náplň Vaší práce:

  • vedení týmů soc. služeb pracujících s lidmi s mentálním postižením a duševním onemocněním
  • organizování a řízení činností v soc. službách, akcí a úkolů, vedení porad, administrativní činnost
  • komunikace s klienty, spolupráce s rodinami klientů, institucemi, úřady, účast na jednáních
  • vedení dokumentace, administrativní činnost, práce s PC

Místo výkonu práce: Moravská Třebová
Předpokládaný nástup:  5/2024
Výše úvazku: 1,0 (40 hod. týdně), nebo dle domluvy
Základní mzda: 34.000 Kč

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:  ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení:
Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

Přihlášky zasílejte do 15. 4. 2024 na adresu:  Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová  - obálku označte heslem „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VEDOUCÍ DS, STD“, nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz.

Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Inzerát - vedoucí DS, STD 042024.pdf